Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Ogonowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

599 000 zł206,18 m² 2 905,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Klimatyczny dom z działką siedliskową w Ogonowicach, gmina Legnickie Pole Do sprzedaży nieruchomość zabudowana przedwojennym domem mieszkalnym po remoncie i modernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 547 m² 96,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Ogonowice, gmina Legnickie Pole. Działka o powierzchni 1547 m2 w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

160 000 zł1 502 m² 106,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1502 m , położona w miejscowości Kochlice, gmina Miłkowice, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 693 m² 945,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy ofertę sprzedaży budynku industrialnego w centrum Legnicy. Teren przeznaczony w miejscowym planie pod zabudowę wielorodzinną i usługi. Budynek oryginalnie był fabryką, erygowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jawor

Jawor(Ogonowice + 8 km)

579 000 zł79,90 m² 7 246,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży nieruchomość zlokalizowana w Jaworze. Położona na wysokim parterze, w niskim budynku wielorodzinnym. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł62 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości Great House zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w małym miasteczku Gowarczów, atutem obiektu jest lokalizacja w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 434 m² 43,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Great House ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękną działkę znajdującą się w m. Przybyszowy gm.końskie, woj. świętokrzyskie. Cicha spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 826 m² 392,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Promocja! sprzedaż : Nr oferty: sbdoc7185 Kategoria: działka pod zabudowę wielorodzinna Lokalizacja: legnica okolice centrum Powierzchnia działki: 3826m2 Oferta skierowana dla Firm chcących rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł2 072 m² 1 568,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny Legnica, ul. Kawaleryjska Opiekun oferty: paweł Grzesik tel.   Cena: 3 250 000 zł Powierzchnia użytkowa: 2 072 m Na sprzedaż wyjątkowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

13 452 000 zł89 700 m² 149,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki inwestycyjne 8,0863 ha | mpzp | Media | Strzegom, dolnośląskie Na sprzedaż kompleks 3 działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 8,0863 ha w Strzegomiu, idealnych pod magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 643 m² 60,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni 0,1643 ha oraz 0,1644 ha, położone w miejscowości Bielany, gmina Wądroże Wielkie, powiat jaworski. Nieruchomości stanowią doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ogonowice

Ogonowice,dolnośląskie

80 000 zł1 547 m² 51,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - ogonowice 15,47 a Działka znajduje się w centrum wsi Ogonowice, przy głównej drodze, około 8 km od granicy Legnicy, około 2 km od Legnickiego Pola, bezpośrednio przy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij